SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI KLAS II-III

W dniu 23 marca 2022r.  odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski klas II-III pod hasłem „Przyroda wierszem malowana”. W tegorocznych zmaganiach wzięło udział 6 uczestników z klas drugich i trzecich. Zmagania artystyczne wymagały od młodych artystów – uczestników konkursu odpowiedniego doboru repertuaru, bezbłędnego opanowania tekstu, ciekawej i oryginalnej interpretacji prezentowanego utworu oraz poprawnej dykcji. Po emocjonujących recytatorskich zmaganiach, jury w składzie : pani Halina Rudak i pan Marcin Lewandowski ogłosiło wyniki. Pierwsze miejsce zajęła uczennica klasy 3b Carmen Szuba, II miejsce przypadło dwóm uczennicom: Gabrieli Podkowicz  z klasy IIc i Annie Kładocznej z klasy  IIb, a trzecie miejsce uczennicy klasy IIa- Aleksandrze Wawrzyniak.  

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach recytatorskich, a laureatce życzymy powodzenia podczas eliminacji powiatowych.

A.O.