Powrót do szkoły w walentynkowym klimacie 

Dzień 14 lutego jest powszechnie znany jako walentynki. To czas okazywania sobie uczuć, a przez wielu nazywany świętem zakochanych. Z tej okazji w naszej szkole zorganizowano wiele aktywności, których celem była dobra zabawa. Działania walentynkowe odbyły się kilka dni po święcie, ponieważ czekaliśmy na powrót wszystkich uczniów do nauki stacjonarnej. Zależało nam na tym, by uczniowie po powrocie do szkoły ze zdalnego nauczania poczuli się wyjątkowo. Mając na uwadze urozmaicenie pobytu w szkole, odejście od codziennych obowiązków, podjęliśmy się organizacji walentynkowej inicjatywy. Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego pod kierunkiem opiekuna – pani Agnieszki Janickiej zorganizowali pocztę walentynkową. Każdy mógł liczyć na walentynkę od ukochanej osoby. Przez kilka dni roznoszono kartki z życzeniami, miłymi słowami lub wierszykami, które wykonali i wymyślili uczniowie. Każdy uczeń, pracownik szkoły otrzymał serduszkowego lizaka ufundowanego przez Radę Rodziców. Zorganizowano również specjalne audycje, bowiem szkolny radiowęzeł przygotował walentynkową playlistę. W walentynki króluje kolor czerwony, dlatego w dniu tego święta w ubiorze społeczności szkolnej dominowały barwy ognistej czerwieni (tak zwany „dress code”). Warto zaznaczyć, iż korytarze i sale szkolne zdobiły piękne, walentynkowe dekoracje. Całej społeczności szkolnej walentynkowy czas upłynął w atmosferze miłości i przyjaźni, a zdjęcia, które wykonano utrwaliły atmosferę panującą w szkole. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w akcję i życzymy ogromu miłości i przyjaźni. 

I.S.