Mikołajki 2021

Mikołajki to szczególny dzień, którego z utęsknieniem oczekują wszystkie dzieci, a spotkanie z Mikołajem to obowiązkowy punkt w grudniowym kalendarzu każdej szkoły. Dlatego dzień 6 grudnia z pewnością był pełen niezapomnianych wrażeń, a wizyta Mikołaja w naszej szkole sprawiła wszystkim wiele radości. Święty Mikołaj ponownie nie zawiódł uczniów lubańskiej „Jedynki”, bowiem nie kazał na siebie zbyt długo czekać i już od wczesnych godzin rannych witał nie tylko uczniów, ale też pracowników szkoły, częstując słodyczami. Następnie odwiedzał dzieci w klasach, wręczając każdemu prezent w postaci czekolady. Znamienity gość mógł dostrzec pulsującą dziecięcą energię, bowiem przechadzającym się po szkole dzieciom uśmiech dosłownie nie schodził z twarzy. Należy zaznaczyć, iż członkowie Samorządu Uczniowskiego, którzy byli pomocnikami Mikołaja, rozdawali przygotowane słodkości ufundowane przez Radę Rodziców, a opiekun SU – pani Agnieszka Janicka czuwała nad całym przedsięwzięciem i przygotowaniem wydarzenia. Dziękujemy za wspaniałą organizację i wsparcie finansowe. Naprawdę warto być grzecznym!

I.S.