Udział w zawodach wojewódzkich w dwuboju nowoczesnym.

Dnia 6 października br. czworo uczniów naszej szkoły wzięło udział w „Finale Dolnośląskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Dwuboju Nowoczesnym” w Nowej Rudzie. Zawody o randze wojewódzkiej zostały przeprowadzone na obiektach Centrum Turystyczno-Sportowego, a organizatorem był Szkolny Związek Sportowy Dolny Śląsk. Warto dodać, iż dwubój jest dyscypliną, która stanowi bazę przygotowawczą do uprawiania pięcioboju nowoczesnego i jest równie emocjonująca. Przekonali się o tym nasi sportowcy. Startujący zawodnicy: Iga Dragunowicz, Wiktoria Wójcik, Hubert Grzybowski oraz Bartosz Jaskot pokazali wysoki poziom, udowadniając, że są wszechstronnie uzdolnieni nie tylko w bieganiu, ale też w pływaniu. Ostatecznie dziewczęta zajęły 7. miejsce w województwie, a chłopcy uplasowali się na 10. miejscu. Brawa dla młodzieży i ich opiekuna – pana Mariusza Króla – nauczyciela wychowania fizycznego. 

I.S.