Zabawa w Parku Trampolin w Jeleniej Górze.

Dnia 22 września br. uczniowie klas VII b i VII c lubańskiej „Jedynki” uczestniczyli w integracyjnej wycieczce do Wild Park Trampolin w Jeleniej Górze. Wyjazd do nowoczesnego i wizjonerskiego parku okazał się strzałem w dziesiątkę. W takim miejscu każdy uczeń znalazł interesujące go atrakcje. Niezależnie od umiejętności sportowych, mógł wyskakać się do woli, poczuć odrobinę rywalizacji, a przede wszystkim dobrze się bawić. Nie tylko trampoliny, ale również inne atrakcje rozwijające koordynację ruchową, sprawność całego ciała czy kondycję czekały tego dnia na uczestników wyjazdu. Wyprawa dała też możliwość naszym dzieciom rozładowania drzemiących w nich pokładów energii oraz przeżycia świetnej przygody. Należy zaznaczyć, że tego dnia dołączyliśmy również do międzynarodowej kampanii obchodzonej 22 września – Dnia bez samochodu, ponieważ w docelowe miejsce udaliśmy się … pociągiem. Wspólny wyjazd zaowocował integracją zespołów klasowych, dostarczył niesamowitych przeżyć, a u wielu uczniów rozwinął zainteresowanie sportem. Siódmoklasiści nieco zmęczeni, ale bardzo zadowoleni wrócili do domu. Opiekę nad uczniami sprawowały panie: Jadwiga Gruszka, Beata Kazan oraz Dorota Herdzik. 

I.S.