Zdobyliśmy Mistrzostwo w piłce nożnej dziewcząt strefy jeleniogórskiej w kategorii Igrzysk Dzieci

W dniu 23 czerwca br. w lubańskiej „Jedynce” zorganizowano finał strefy jeleniogórskiej w piłce nożnej dziewcząt. W rozgrywkach piłkarskich wzięły udział dwie drużyny – nasza szkoła oraz SP Parowa. Po emocjonującym meczu z wynikiem 3:0 dla naszej szkoły zdobyliśmy tytuł Mistrza strefy jeleniogórskiej w kategorii Igrzysk Dzieci. Nasze zawodniczki wyznaczyły sobie cel i zrealizowały kolejne sportowe marzenie – wygrały ze sporą przewagą! Należy zaznaczyć, iż dziewczęta, które połączyła wspólna pasja, nie tylko dobrze czują się w swoim towarzystwie, ciągle podnoszą swoje umiejętności w piłkarskim rzemiośle, chcą grać coraz lepiej, a co najważniejsze, sprawia im to dużo radości… i o to właśnie chodzi w sporcie drużynowym. A wszystko to pod okiem opiekuna drużyny – pana Marcina Ludwarda – nauczyciela wychowania fizycznego. Gratulujemy kolejnego sukcesu sportowego!

Skład drużyny:

Białkowska Maja, Bobko Nikola, Dorota Oleksy, Mamos Halina, Ociesa Maja, Okraszewska Emilia, Szełgiejko Aleksandra, Szymańska Iga, Tomkiewicz Julia, Węgrzyn Zofia

I.S.