Wyniki konkursu plastycznego „Skąd się bierze woda w kranie”

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie plastycznym zorganizowanym przez Lubańskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o. o.. Hasłem przewodnim konkursu była woda, a dokładnie to, skąd się bierze w kranie. Za główny cel konkursu postawiono propagowanie wiedzy ekologicznej oraz kształtowanie postaw proekologicznych wśród uczniów szkół podstawowych. Właśnie nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu w dwóch kategoriach wiekowych. Wyniki przedstawiają się następująco:

I kategoria wiekowa (kl. I- III):
I miejsce – Jarek Furdykoń – II c
III miejsce – Adam Ossowski – II c
wyróżnienia: Leon Kieryluk – I b, Martyna Kryłowicz – II c, Igor Pietraszewski – II c, Anna Misiewicz – II c
Amelia Bogusz – II c

II kategoria wiekowa (kl. IV – VIII):
I miejsce – Natalia Łata – VIII a

Mamy nadzieję, iż nasi uczniowie będą dalej rozwijać swoje zainteresowania plastyczne i wykazywać się niezwykłą kreatywnością przy tworzeniu swoich małych arcydzieł. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie i podjęli się niełatwego zadania – przelania twórczego pomysłu na papier. Wszyscy laureaci otrzymali bony prezentowe do Empiku.

Gratulujemy!

I.S.