Wyniki finału II Międzyszkolnego Konkursu Piosenki Obcojęzycznej

Dnia 09 czerwca 2021r. w Szkole Podstawowej nr 1 w Olszynie odbył finał II Międzyszkolnego Konkursu Piosenki Obcojęzycznej. Rozśpiewane uczennice naszej szkoły w składzie:  Montserrat Biza, Małgorzata Kulej, Zofia Gryżuk, Halina Mamos oraz Hanna Makowiecka zaprezentowały swoje  muzyczne  i wokalne talenty. Uczennice  udowodniły , że języki obce nie są im obce a śpiew to ich pasja. Jury nie miało łatwego zadania bo poziom był wysoki i wyrównany!

Wyniki zmagań przedstawiają się następująco:

W kategorii klas I – III:

1 miejsce zajęła  Małgorzata Kulej – uczennica kl. IIb za wykonanie piosenki „Dance Monkey”,

3 miejsce zajęła  Zofia Gryżuk – uczennica kl. IIa za wykonanie piosenki „Podolanoczka”.

Gratulujemy zaangażowania, wysiłku i pomysłowości oraz pięknych występów.

A.O.