Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pt. ,,Najpiękniejsza wiosna”.

Regionalne Centrum Edukacji Ekologicznej w Lubaniu zaprosiło do udziału w otwartym konkursie plastycznym  najmłodszych uczniów w powiecie lubańskim pt. ,,Najpiękniejsza wiosna”. Celem konkursu było wyrabianie umiejętności spostrzegania zmian zachodzących w naturalnym środowisku przyrodniczym, poszerzanie wiedzy o zjawiskach meteorologicznych zachodzących w przyrodzie, wyrabianie poczucia wrażliwości i estetyki na otaczający świat przyrody, kształcenie umiejętności obserwacji i ukazywania przyrody w najbliższym otoczeniu człowieka oraz promocja osób uzdolnionych plastycznie i placówek edukacyjnych. W konkursie wzięło udział 140 autorów prac plastycznych z Przedszkoli i Szkół Podstawowych w Lubaniu, Olszynie, Radogoszczy, Świeradowa, Kościelnika i Zaręby. Wszystkie prace zostały zakwalifikowane, ponieważ spełniły wymogi regulaminu.

Dnia 01 czerwca 2021r. komisja konkursowa ogłosiła wyniki. 

W kategorii wiekowej 7-9 lat wyróżnienia otrzymali:

Julia Mastyka z klasy IIb

Kornel Kaczmarczyk z klasy IIb

Paweł Lasko  z klasy IIa

 Uczestnicy konkursu, którzy zdobyli miejsca i wyróżnienia otrzymali nagrody w postaci kart prezentowych sieci Empik. 

Nagrodzonym gratulujemy.

A.O.