Plastyczno – techniczne talenty ekologiczne w Szkole Podstawowej nr 1im. T. Kościuszki w Lubaniu

Miło nam poinformować, że uczniowie naszej szkoły mimo pandemii                      i zdalnego nauczania z wielkim zaangażowaniem wzięli udział w dolnośląskiej edycji konkursu smogowego dla klas 1-3 szkół podstawowych pt. „Stwórz „Smogoluda”. Konkurs został zorganizowany w ramach projektu informacyjno-edukacyjnego pt. „Czy wiesz, czym oddychasz – kampania informacyjno-edukacyjna na rzecz czystszego powietrza” przez Uniwersytet Wrocławski – Zakład Klimatologii i Ochrony Atmosfery wraz z Politechnikę Wrocławską.

 Uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy i edukacyjne magnesy. Lista uczestników:

Jarosław Furdykoń

Juliusz Gargaś

Blanka Gołowenko

Julia Mastyka

Pola Niepsuj

Leon Kieryluk

Oliver Skowronek

Karolina Szatkowska

Gratulujemy ekologicznego podejścia do otaczającego świata!