2. miejsce w XV Powiatowym Konkursie Recytatorskim kl. 4-6

Tegoroczne wydarzenia promujące talenty recytatorskie i poezję wśród dzieci przybrały formę online. W XV Konkursie Recytatorskim wzięli udział uczniowie z klas 4-6. Zmagania artystyczne wymagały od uczestników właściwego doboru repertuaru, bezbłędnego opanowania utworu, ciekawej i oryginalnej interpretacji oraz poprawnej wymowy.

Wśród młodych artystów podczas eliminacji powiatowych, których tematem przewodnim było hasło „Świat ma wiele barw”, wyłoniono najlepszych recytatorów. W gronie laureatów znalazła się uczennica naszej szkoły – Aurelia Łyp z klasy IV a, która zaprezentowała wyrazistą, pełną ekspresji recytację, dzięki czemu zrobiła na jury ciekawe wrażenie artystyczne. Czwartoklasistka uzyskała 2. miejsce w powiecie.

Gratulujemy talentu artystycznego i dziękujemy za dzielenie się pięknem poezji.

I.S.