Konkurs wielkanocny

Samorząd Uczniowski zorganizował w naszej szkole konkurs wielkanocny pod hasłem „Pisanka wielkanocna”. Organizując konkurs, chcieliśmy stworzyć naszym uczniom mozliwość prezentacji własnych dokonań twórczych oraz powrócić do tradycji wykonywania ozdób wielkanocnych. Każdy uczestnik mógł przedstawić własną wizję, nastrój oraz wszystko to, co wiąże się ze świętami wielkanocnymi. Pomysłów było naprawdę mnóstwo, a pisanki, które wpłynęły, prezentowały ogromny wkład pracy artystycznej przy ich wykonaniu oraz ciekawe techniki plastyczne. Wyniki konkursu są następujące:

Nagrodzeni:

 1. miejsce :
  Sara Dąbrowska, kl. 1 a
 2. miejsce:
  Maja Sałandyk, kl. 4 a
  Alan Mizgier, kl. 4 a
  Jakub Giezek, kl. 4 c
 3. miejsce:
  Martyna Kireńczuk, kl. 4 a
  Piotr Koput, kl. 6 c

Wyróżnienie:
Julia Chrzan, kl. 5 a

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział, nagrodzonym i wyróżnionym gratulujemy i jednocześnie zachęcamy do dalszej pracy twórczej oraz poszukiwań wynikających przede wszystkim z tradycji.

I.S.