Zmagania z poezją – szkolne eliminacje konkursu recytatorskiego kl. 4-6

Dnia 10 marca br. zakończyły się eliminacje szkolne XV Powiatowego Konkursu Recytatorskiego klas 4-6 pod hasłem „Świat ma wiele barw”. W zmaganiach online wzięło udział dwanaścioro uczestników.

W dobie technologii sztuka recytacji nie cieszy się dużym uznaniem młodego człowieka, tym bardziej należy docenić ogromne zaangażowanie i pasję młodych recytatorów, których nagrania oceniało jury w składzie: wicedyrektor – pani Jadwiga Gruszka, nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej – panie: Beata Siodłak oraz Joanna Czerwiec. Decyzją jury naszą szkołę w dalszym etapie będzie reprezentowała Aurelia Łyp z klasy IV a.

Wszystkim recytatorom gratulujemy i prosimy, aby co roku chcieli nam przybliżać poezję, a za naszą uczestniczę trzymamy kciuki podczas eliminacji powiatowych.

I.S.