3. miejsce w konkursie na mem profilaktyczny „Beka z picia”


Uczeń naszej szkoły wziął udział w konkursie pod hasłem „Beka z picia” przygotowanym przez eLuban.pl  przy wsparciu Burmistrza Lubania. Odbiorcami konkursu były wszystkie osoby, które nie ukończyły jeszcze 19 roku życia i są mieszkańcami powiatu lubańskiego. Zadanie uczestników polegało na utworzeniu mema o tematyce antyalkoholowej, czyli wyśmiewającego spożywanie alkoholu. Organizatorzy wyszli z takiego założenia, że najlepszym sposobem na napiętnowanie pewnych postaw jest ich obśmianie, dlatego  zaproponowali zabawę młodym  mieszkańcom Lubania. O tym, czy mem zakwalifikował się do ostatecznego starcia o cenne nagrody zdecydowała specjalnie powołana komisja, następnie odbyło się głosowanie na stronie, w którym każdy mógł wziąć udział. Nasz siódmoklasista, Szymon Zajączkowski, stworzył ciekawego i dość oryginalnego mema o założonej tematyce i znalazł się w gronie nagrodzonych.. Uczeń zdobył 3. miejsce i otrzymał wartościową nagrodę – czytnik do książek. Gratulujemy!

I.S.

to mem
Szymon