Otuleni magią świąt … – koncert w wykonaniu naszych uczniów

Święta Bożego Narodzenia to niezwykle urokliwe święta, są wyjątkową okazją do składania sobie życzeń i śpiewania kolęd, dlatego nie mogło w naszej szkole zabraknąć bożonarodzeniowych inicjatyw związanych ze wspólnym kolędowaniem. Chcieliśmy wprowadzić do wszystkich domów trochę świątecznej magii i wyjątkowego klimatu, dlatego młodzi artyści – uczniowie klas IV-VII przygotowali dla całej społeczności szkolnej niecodzienny występ – koncert online. Uczestnicy wykonali utwory na dzwonkach chromatycznych, flecie prostym i poprzecznym, gitarze, keyboardzie, pianinie, trąbce oraz wokalnie. Większość z kolęd dzieci przygotowały samodzielnie, niektóre były ćwiczone również podczas zdalnych lekcji muzyki z panią Emilią Pol-Bereziuk – nauczycielką muzyki i koordynatorem wydarzenia.

Zapraszamy do obejrzenia i wysłuchania pięknych kolęd w wykonaniu naszych uczniów. Mamy nadzieję, że tym wydarzeniem wprowadziliśmy wszystkich w magię zbliżających się wielkimi krokami tegorocznych świąt.

Podziękowania kierujemy w stronę rodziców –  za pomoc w przygotowaniach dzieci oraz przy nagraniach.

Przy okazji składamy najserdeczniejsze życzenia dla uczniów, rodziców, nauczycieli i pracowników szkoły z okazji nadchodzących świąt, „aby święta Bożego Narodzenia były bliskością i spokojem, a Nowy Rok – dobrym czasem” dla wszystkich (K. I. Gałczyński).

I.S.