Prezent mikołajkowy dla uczniów i pracowników SP1

„Jedynie prawdziwy człowiek zauważy potrzeby drugiego człowieka, jedynie człowiek wielkiego serca wyciągnie dłoń – pomocną dłoń…”.

Istnieją wśród nas anioły, nie mają wprawdzie żadnych skrzydeł, ale … bezinteresownie wyciągają ręce i tym samym proponują swoją pomoc. Jako szkoła współpracujemy z ludźmi dobrej woli  i zawsze możemy liczyć na ich wsparcie, zwłaszcza w tak trudnym dla wszystkich czasie pandemii. 

Nasza szkoła otrzymała ogromną paczkę maseczek z okazji nadchodzących Mikołajek. Pani Iwona podarowała nam maseczki z nadrukiem świątecznym – aż 520 sztuk dla dzieci oraz 70 dla pracowników szkoły. Przekazana paczka uszytych maseczek czeka na dzieci i nauczycieli. Mamy nadzieję, że po feriach będziemy mogli je przekazać zarówno dzieciom, jak i nauczycielom.

To ogromny dar płynący prosto z serca. Wartość pracy wszystkich osób zaangażowanych w akcję szycia maseczek naszej szkole w firmie Pani Iwony nie sposób wycenić, gdyż wysiłek i poświęcenie są w tym przypadku bezcenne. Dziękujemy Pani Iwonie naszej Mikołajce  – za okazane wsparcie w trudnych chwilach walki z pandemią koronawirusa.

I.S.