Nasza SzkołaNasza Kadra


Nasi Uczniowie


Banery

 

KARNAWAŁ 2020

 

Karnawał to miła tradycja, przepełniona muzyką i wesołą zabawą. Na ten moment czekają wszyscy uczniowie, dlatego wśród wydarzeń lubańskiej „Jedynki” nie mogło zabraknąć czasu na zabawę i integrację społeczności szkolnej.

W dniu 7 lutego br. odbył się bal dla wszystkich uczniów naszej szkoły. Na ten dzień sala gimnastyczna zamieniła
 się w prawdziwą salę balową. Nie zabrakło różnokolorowych serpentyn i balonów. Zjawiskowy wygląd, profesjonalne oświetlenie wprowadziło dzieci w wesoły nastrój i zachęciło do wspólnej zabawy. Imprezę karnawałową podzielono na trzy tury: klasy I-III, IV-VI oraz VII-VIII.

Tegoroczną zabawę prowadzili animatorzy, którzy od pierwszych taktów skocznej muzyki zachęcali dzieci i młodzież do wspólnej zabawy czy korowodów tanecznych. Przy klimatycznej i porywającej do tańca muzyce wszyscy bawili się doskonale. Zabawa urozmaicana była ciekawymi konkursami prowadzonymi przez animatorów. A Ci nikomu nie pozwolili się nudzić. Wszystkim harcom towarzyszyły radość, uśmiech i spontaniczna aktywność dzieci i młodzieży.

Była też okazja do wykonania pamiątkowych zdjęć w karnawałowych przebraniach. Spotkanie umożliwiło dzieciom
 i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólnie spędzony czas dostarczył z pewnością wielu niezapomnianych wrażeń. Chociaż uczestnicy doskonale się bawili, humor dopisywał wszystkim, to wesołej zabawy musiał nastać kres, ale  kolejny karnawał już za rok!

Wszystkim, którzy przyczynili się do tego, aby nasza wspólna zabawa się udała, dziękujemy! Serdeczne podziękowania składamy organizatorkom – paniom Agnieszce Janickiej oraz Beacie Kazan za przygotowanie wspaniałej zabawy, przepiękną dekorację i ogromne zaangażowanie w czasie imprezy.

I.S.

 
Na zdjęcia zapraszam do naszej galerii

© Daniel R. Kucharczyk 2020