Nasza SzkołaNasza Kadra


Nasi Uczniowie


Banery

 

Konkurs

fotograficzny


Nasi uczniowie interesują się fotografią, są kreatywni i lubią wyzwania, kochają przyrodę, mają pomysły na to, jak uwiecznić „światło” na zdjęciach, dlatego chętnie biorą udział w konkursach fotograficznych. I tak było tym razem, kiedy Leśny Kompleks Promocyjny Sudety Zachodnie zorganizował konkurs pod hasłem ,,Za to kocham Góry Izerskie”, którego założeniem było nie tylko upowszechnianie i popularyzacja fotografii, ale też propagowanie wśród młodzieży twórczej postawy oraz rozwijanie u nich umiejętności obserwacji otoczenia i jej dokumentowania.

Uczennice naszej szkoły – miłośniczki fotografii wzięły w nim aktywny udział. Z ogromnym zaangażowaniem i pasją wykonały zadanie konkursowe. Wysłały swoje amatorskie fotografie, prezentując uroki naszych pięknych Karkonoszy i ich okolic w szacie jesiennej oraz zimowej. W kategorii młodzieżowej nasza szkoła zajęła wszystkie możliwe do zdobycia miejsca:

Karolina Najwer (kl.VII a) – 1. miejsce

Magdalena Osińska (kl.VII b) – 2. miejsce

Kornelia Orlik ( kl.VIII a) – 3. miejsce

Magdalena Osińska - wyróżnienie (za drugie zdjęcie).

Warto dodać, że nagrodzone prace zostały opublikowane w kalendarzu na 2019 wydanym przez Nadleśnictwo Świeradów. Uczennice odebrały w Chacie Drwala w Świeradowie dyplomy i nagrody: kalendarze oraz głośniki JBL, które okazały się największą atrakcją. Serdecznie gratulujemy! Mamy nadzieję, że w dalszym ciągu będziecie rozwijały swoją fotograficzną pasję.

I.S.


  
  
  

 

© Daniel R. Kucharczyk 2018