Mały finał
WOŚP

W piątek 12 stycznia 2018 r. w Szkole Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Lubaniu odbył się
Mały Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Uczniowie klas VII i gimnazjalnych przygotowali i poprowadzili sprzedaż słodyczy na rzecz Orkiestry.
Na każdym piętrze ustawione były dwa stanowiska, na których można było kupić coś słodkiego.

Najwięcej radości miały klasy najmłodsze, I-III. Dzieci z niecierpliwością czekały, żeby kupić coś słodkiego.
Starsze koleżanki były zaskoczone hojnością dzieciaków; niektóre z nich kupowały lizaka za 1 zł,
a do puszki wrzucały 10 zł. Najstarsza klasa w szkole, III A gimnazjum, i najmłodsze kl. I, narysowały na wystawę swoje serca dla Orkiestry.
Cała akcja trwała przez cztery przerwy i cieszyła się wielkim zainteresowaniem uczniów i nauczycieli.
Mamy nadzieję, że zebrane pieniądze pomogą w leczeniu wielu dzieci.

Więcej zdjęć w naszej galerii.