Konkurs na stroik
bożonarodzeniowy

Konkurs na stroik bożonarodzeniowy w SP1 rozstrzygnięty

Doskonałym sposobem na wprowadzenie bożonarodzeniowej atmosfery jest stworzenie oryginalnych dekoracji.
W naszej szkole tradycyjnie pojawiają się już wcześniej. A to wszystko po to, aby uczniowie mogli odczuć wyjątkowy klimat zbliżających się świąt.

W dniu 28 listopada 2017 r.  rozstrzygnięty został szkolny konkurs ogłoszony przez Samorząd Uczniowski
na „Najpiękniejszy stroik świąteczny”. Celem konkursu było  propagowanie tradycji związanej z tematyką świąt Bożego Narodzenia oraz stworzenie uczniom możliwości prezentacji własnych dokonań twórczych.
Komisja konkursowa nie miała  łatwego zadania, bowiem w klasach powstały prawdziwe dzieła sztuki.
Trudno było wybrać ten jeden najpiękniejszy. Zastosowane  przez uczniów  różnorodne techniki sprawiły,
że wszystkie  prace zachwycały swoją oryginalnością. Uczniowie wykazali się kreatywnością i zrealizowali
najbardziej niestandardowe pomysły. Oczywiście dbając o to, aby kompozycja stroika na Boże Narodzenie
trzymała się spójnej koncepcji i była wykonana ze smakiem.
Wśród prac konkursowych były prace utrzymane zarówno w stylu tradycyjnym, jak i nowoczesnym.
Stroiki naszych uczniów można było kupić  podczas szkolnego kiermaszu świątecznego,
odbywającego się w dniu zebrania z rodzicami.

A oto wyniki konkursu:

I miejsce – klasa II  A  gimnazjum   - 76 pkt.
II miejsce – klasa III B   i    II C gimnazjum – 75 pkt.
III miejsce – klasa III D.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom i gratulujemy zwycięzcom!

I.S.&D.Z.

Zdjęcia w naszej galerii