Nasza Szkoła







Nasza Kadra


Nasi Uczniowie


Banery





 

Sportowe podsumowanie
roku szkolnego
2017/2018

 

Największe sukcesy sportowe naszych uczniów

W tym roku szkolnym nasza szkoła odniosła sporo sukcesów sportowych na szczeblu powiatowym, strefowym oraz wojewódzkim.
Gratulacje należą się przede wszystkim uczniom – zawodnikom, którzy sportową walką w pełni przyczynili się do osiągnięcia tych sukcesów.

Najlepsze osiągnięcia sportowe chłopców klas III-VI przedstawiają się nastepująco:

- 2. miejsce w sztafetach pływackich i indywidualnie w powiecie

- 2. miejsce w stylu klasycznym na 50 m – Michał Burniak

- 1. miejsce w stylu dowolnym na 50 m – Hubert Grzybowski

- 2. miejsce w stylu dowolnym na 50 m – Bartosz Górski

- 1. miejsce w stylu grzbietowym na 50 m – Błażej Caban

- 3. miejsce w stylu grzbietowym na 50 m – Bartosz Caban

- 2. miejsce w stylu motylkowym na 50 m – Damian Szłabowicz

- 3. miejsce w stylu klasycznym na 50 m – Rafał  Biłyk

- 1. miejsce w powiecie w minipiłce siatkowej „2”

- 2. miejsce w powiecie w 3-boju lekkoatletycznym

- 3. miejsce w powiecie w biegu na 300 m indywidualnie – Jakub Gołowenko

-2.  miejsce w powiecie w sztafecie szwedzkiej

- 3. miejsce w powiecie w 4-boju LA

- 3. miejsce w powiecie w minisiatkówce „4”

- 3. miejsce w powiecie 4-bój LA

- 3. miejsce w powiecie minisiatkówka „4”

Reprezentacja chłopców: Ł. Łuńczuk, M. Burniak, F. Boroszko, Sz. Markut, R. Biłyk, H. Grzybowski, M. Brodziak, K. Tomkiewicz,
O. Brozowski, I. Zinkowski, B. Caban, D. Szłabowicz, J. Gołowenko, A. Wiśniewski, M. Chodowski, W. Jaworski, A. Tomczyk,
M. Sulikowski, G. Piela, M. Swerczyk, B. Stuła, B. Górski, B. Caban

Sukcesy sportowe dziewcząt klas III – VI:

- 1. miejsce w powiecie w sztafetecie pływackiej – drużynowo i indywidualnie

- 1. miejsce na 25 m w stylu dowolnym  – Maja Ociesa (klasa III d)

- 2. miejsce na 25 m w stylu grzbietowym – Maria Leszczyńska (klasa IV d)

- 1. miejsce na 25 m w stylu klasycznym – Iga Dragunowicz (klasa IV d)

- 1. miejsce na 50 m w stylu grzbietowym - Laura Mazur (klasa IV c)

- 3. miejsce na 25 m w stylu dowolnym – Dominika Mazur (klasa IV c)

- 1. miejsce na 50 m w stylu grzbietowym – Kinga Kadej (klasa V a)

- 1. miejsce na 50 m w stylu dowolnym – Wiktoria Wójcik (klasa IV a)

- 1. miejsce na 50 m w stylu motylkowym – Marcelina Królikowska  (klasa VI b)

- 3. miejsce w minipiłce koszykowej klas V-VI

- 1. miejsce w powiecie w minipiłce ręcznej klas V-VI, 4. miejsce w finale strefy jeleniogórskiej

- 1. miejsce w powiecie w minisiatkówce „4”, 4. miejsce w finale strefy jeleniogórskiej

- 1. miejsce w powiecie w minisiatkówce „2” , 1. miejsce w finale strefy jeleniogórskiej

- 3. miejsce w 4-boju LA indywidualnie – Julia Figurska w finale strefy jeleniogórskiej

- 1. miejsce w rzucie piłeczką palantową  - Julia Figurska

- 3. miejsce w rzucie piłeczką palantową  - Maja Szczepankowska

- 3. miejsce w biegu na 300 m – Oliwia Gruszka

- 3. miejsce w biegu na 600 m – Maja Burdek

- 3. miejsce sztafeta szwedzka

- 3. miejsce w powiecie w 3-boju LA - klasa III

- 2 . miejsce w powiecie w 3-boju LA – klasa  IV

Reprezentacja dziewcząt: S. Sudejko, W. Wójcik, Z. Wójcik, D. Mazur, L. Mazur, I. Szymańska, W. Woźniczko, M. Leszczyńska,
 I. Dragunowicz, M. Karłowska, H. Kicuła, J. Żuławska, K. Kadej, L. Zając, O. Synowiec, N. Obruśnik, M. Burdek, M. Bystrowska,
J. Czepiel, A. Welgan, A. Smalara, M. Szczepankowska, Z. Jednoróg, M. Fiołek, M. Tchórz, O. Gruszka, A. Karłowska, P. Chmielewska,
J. Figurska, M. Ociesa.

 Wyniki klas VII i oddziałów gimnazjalnych:

- drużynowe biegi przełajowe w powiecie dziewcząt – 4. miejsce

- szfetowe biegi przełajowe w powiecie dziewcząt – 3. miejsce

- piłka koszykowa chłopców – 2. miejsce, dziewcząt – 2. miejsce

- pływanie drużynowe w powiecie  chłopców – 2. miejsce, dziewcząt – 1. miejsce

-  tenis stołowy  w powiecie chłopców  - 1. miejsce

- strefa jeleniogórska chłopców – 4. miejsce

- piłka siatkowa (zawody miejskie) chłopców – 2. miejsce, dziewcząt – 2. miejsce

Indywidualne Mistrzostwa Lekkoatletyczne w powiecie dziewcząt:

- 2. miejsce w skoku w dal – Zuzanna Wieczorek, 2. miejsce bieg na 1000 m - Zuzanna Szantar, 1. miejsce w pchnięciu kulą – Małgorzata Miecznikowska, 2. miejsce w pchnięciu kulą – Anna Białkowska, 6. miejsce w biegu na 100 m – Wanessa Szylin, 5. miejsce w skoku w dal – Klaudia Kudzia, 6. miejsce w biegu na 1000 m – Maria Kliś,

 Indywidualne Mistrzostwa Lekkoatletyczne w powiecie chłopców:

- 1. miejsce w biegu na 100 m – Bartosz Nowak, 2. miejsce w biegu na 110 m  przez łotki – Adam Szostak, 2. miejsce w biegu na 2000 m – Bartosz Markiewicz, 3. miejsce w biegu na 1000 m – Mateusz Urban, 3. miejsce w biegu na 100 m – Jan Hołod, 3. miejsce w biegu na 200 m przez płotki – Patryk Jurak, 4. miejsce w biegu na 100 m – Robert Kendzia, 4. Miejsce w skoku w dal – Patryk Piskorski, 6. miejsce w skoku wzwyż – Mikołaj Jabłoński, 3. miejsce w sztafecie 4x100 m  - Jan Hołod, Adam Szostak, Bartosz Nowak, Patryk Piskorski.

Indywidualne Mistrzostwa Lekkoatletyczne w strefie jeleniogórskiej:

- 3. miejsce - Mateusz Franczak, 3. miejsce – Jan Hołod, 4. miejsce - Anna Białkowska, 9. miejsce - Julia Wajcfelt,
Małgorzata Obrębalska- 13. miejsce, 15. miejsce – Maciej Furmański, 14. miejsce – Oliver Krakówka, 11. miejsce – Michał Piątkowski,
6. miejsce – Bartosz Markiewicz, 16. miejsce - Mateusz Matrzec,  15. miejsce  - Patryk Bobko.

Indywidualne Mistrzostwa Lekkoatletyczne wojewódzkie:

8. miejsce – Mateusz Franczak

Siatkówka plażowa chłopców – 3. miejsce, dziewcząt- 1. miejsce,  siatkówka plażowa dziewcząt w strefie jeleniogórskiej – 1. miejsce,
w województwie – 5. miejsce.

Gratulujemy!

I.S.

  



 

© Daniel R. Kucharczyk 2018