Gala
Sportowców

W dniu 18 czerwca 2018 roku uczestniczyliśmy w Gali Sportu Szkolnego, podczas której wyróżniono najlepszych uczniów - sportowców powiatu lubańskiego w roku szkolnym 2017/2018. Podczas uroczystości dokonano podsumowania powiatowego współzawodnictwa wśród szkoł lubańskich.
Tegoroczna uroczystość odbyła się w auli Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Adama Mickiewicza w Lubaniu.

W kategorii szkół podstawowych – klas IV-VI dziewcząt - zdobyliśmy 2. miejsce, chłopców – 3. miejsce.
Natomiast w kategorii klas VII i oddziałów gimnazjalnych - dziewcząt - 5. miejsce, a wśród chłopców – 4.

Warto przytoczyć tu słowa Pierre`a de Coubertina, że „Nie jest ważne zwycięstwo, ważny jest sam udział”,
bowiem nie tylko samo zwycięstwo, ale również walory wychowawcze, jakie niesie sport, są dziś nie do przecenienia
dla naszych uczniów. Jesteśmy dumni z ich wyników i klasyfikacji końcowej.

Wszystkim sportowcom, których zaszczytne miejsca przyczyniły się do takiej klasyfikacji,
serdecznie gratulujemy!

I.S.

fot. Przegląd Lubański (lubanski.eu)