Apel z okazji

Dnia Kobiet

Kobieta w roli głównej - uroczysty apel z okazji Dnia Kobiet w lubańskiej Jedynce

W dniu 8 marca 2018 r. odbył się w naszej szkole apel z okazji Dnia Kobiet. Przedstawienie, przygotowane
pod kierunkiem pani Bożeny Giżyckiej i uczni
ów z klasy IV b, V b oraz odziałów gimnazjalnych i artystów z kółka muzycznego, z pewnością na długo pozostanie w naszej pamięci.
Oprawą muzyczną widowiska zajął się pan Krzysztof Kucharczyk. Dekoracjami i przygotowaniem sali pan Piotr Barański i nauczyciele wychowania fizycznego. Należy r
ównież wspomnieć o doskonałych układach tanecznych przygotowanych przez uczniów klas czwartych, ucz
ęszczających do lubańskiego Klubu Tańca Towarzyskiego.

Humorystyczne przedstawienie ukazało różne oblicza kobiet, liczne kobiece fanaberie.
Bohaterkami przedstawienia były kobiety, posiadające określone doświadczenia życiowe, znajdujące się
w codziennych sytuacjach. Wyjątkowo zabawnie zostały zaprezentowane relacje między kobietami i mężczyznami; rozpatrywano też charaktery, nastroje oraz zachowania płci pięknej.
Całość urozmaiciły znane i wpadające w ucho piosenki o kobietach.

Występ wszystkim bardzo się podobał, czego najlepszym dowodem były owacje na stojąco po zakończonym przedstawieniu. Dziękujemy za świetne dialogi, humor sytuacyjny i prawdziwy kunszt artystyczny.
Było naprawdę wesoło!

I.S.

Zapraszamy na zdjęcia do naszej galerii.