Nasza Szkoła






Nasza Kadra


Nasi Uczniowie


Banery

 

IV Powiatowy Konkurs Fotograficzny
III m-ce
Marcelina Szłabowicz IIIAG

Konkurs RCEE
„W świecie owadów powiatu lubańskiego”
III m-ce
Oliwia Michalik IIAG, Maja Piotrowicz IIIAG i Konrad Lewkowski IIIBG

Konkurs RCEE
„Współczesna misja to mniejsza niska emisja”
III m-ce
Oliwia Janik IIBG, Maja Piotrowicz IIIAG i Konrad Lewkowski IIIBG


III Dolnośląski Konkurs Języka Niemieckiego zDolny Ślązaczek
udział w finale
Małgorzata Brodawka VIIA

XI Powiatowy Konkurs Matematyczny
dla uczniów klas III
kwalifikacja do finału
Mateusz Karłowski IIIB

XVII Powiatowy Konkurs Ortograficzny "Mały Mistrz Ortografii"
dla uczniów klas II- III
kwalifikacja do finału
Mateusz Karłowski IIIB

XI Powiatowy Konkurs Języka Niemieckiego dla uczniów klas V - VII
I m-ce
Alan Mażul VIIB; II m-ce Aleksandra Karłowska VIB

VIII Powiatowy Konkurs Recytatorski dla Gimnazjalistów
kwalifikacja do etapu powiatowego:
Martyna Halczuk IIIAG; Maja Piotrowicz IIIAG

Mistrz Ortografii klas II - III
kwalifikacja do etapu powiatowego:
Mateusz Karłowski IIIB

Szkolny Konkurs Recytatorski
kwalifikacja do etapu powiatowego:
Aurelia Łyp 1A

XIV Powiatowy Konkurs Geograficzny
I m-ce
Dawid Kurkowski IICG; IV m-ce Radosław Tertel IIIDG

XII Powiatowy Konkurs Recytatorski
II m-ce
Szymon Zajączkowski IVC

X Powiatowy Konkurs Biologiczny dla Gimnazjalistów
I m-ce
Martyna Mazur IIIAG; II m-ce Maria Kliś IIIBG

63. Dolnośląski Konkurs Recytatorski
kwalifikacja do etapu rejonowego
Kornelia Orlik VIIA

XXIII Dolnośląski Konkurs Recytatorski „Pegazik”
laureat
Szymon Zajączkowski IVC

XII Powiatowy Konkurs Recytatorski
kwalifikacja do etapu powiatowego:
Szymon Zajączkowski IVC

V Powiatowy Konkurs J. Angielskiego dla gimnazjalistów
kwalifikacja do etapu powiatowego:
Dawid Zatoka IIIDG; Liliana Żyłka IICG

XIV Powiatowy Konkurs Geograficzny
kwalifikacja do etapu powiatowego:
Radosław Tertel IIIDG; Dawid Kurkowski IICG

VII Powiatowy Konkurs Ortograficzny "Mistrz Ortografii 2017/2018" dla gimnazjalistów
kwalifikacja do etapu powiatowego:
Oliwia Janik IIBG; Dawid Merchwa IIIDG

XV Powiatowy Konkurs Ortograficzny
kwalifikacja do etapu powiatowego:
Małgorzata Brodawka VIIA

XV Dolnośląski Konkurs dla Uczniów Szkół Podstawowych zDolny Ślązaczek
kwalifikacja do etapu powiatowego:
Małgorzata Brodawka VIIA, Kornelia Orlik VIIA, Zuzanna Wieczorek VIIA, Alan Mażul VIIB

III Dolnośląski Konkurs Języka Niemieckiego dla Uczniów Szkół Podstawowych zDolny Ślązaczek
kwalifikacja do etapu powiatowego:
Alan Mażul VIIB, Małgorzata Brodawka VIIA, Patrycja Skorek VIIA, Zuzanna Wieczorek VIIA
kwalifikacja do etapu wojewódzkiego:
Małgorzata Brodawka VIIA

XI Dolnośląski Konkurs Języka Angielskiego zDolny Ślązak Gimnazjalista
kwalifikacja do etapu powiatowego:
Maciej Brankowski IIAG; Krystian Pogorzelski IIICG

III Dolnośląski Konkurs Języka Angielskiego dla Uczniów Szkół Podstawowych zDolny Ślązaczek
kwalifikacja do etapu powiatowego:
Małgorzata Brodawka VIIA; Alan Mażul VIIB; Filip Surdyk VIA; Mateusz Wójcik VIIA; Mikołaj Połetek VIIA

XVII Dolnośląski Konkurs Humanistyczny zDolny Ślązak Gimnazjalista
kwalifikacja do etapu powiatowego:
Oliwia Janik IIBG

XVIII Dolnośląski Konkurs Matematyczno-Fizyczny zDolny Ślązak Gimnazjalista
kwalifikacja do etapu powiatowego:
Patryk Piskorski IIICG; Krystian Pogorzelski IIIBG
 

XVII Dolnośląski Konkurs Przyrodniczy zDolny Ślązak Gimnazjalista
kwalifikacja do etapu powiatowego:
Maria Kliś IIIBG, Paulina Furmaniak IIBG, Natalia Furmaniak IIBG, Oliwia Janik IIBG, Martyna Mazur IIIAG

Powiatowy Mikołajkowy Konkurs Scrabble’owy
III m-ce Marcelina Królikowska VIB

IIIX Konkurs matematyczny KOMA
kwalifikacja do etapu wojewódzkiego:
Krystian Pogorzelski IIICG

 

© Daniel R. Kucharczyk 2017-2018