aktualności
dyrekcja
nauczyciele
samorząd
sztandar i hymn
dla rodziców
rada rodziców
budynek szkoły
położenie
sport
kółka pozalekcyjne
biblioteka
pedagog
psycholog
linkownia

napisz do nas

Gimnazjum nr 2 
im. Mikołaja Kopernika 
ul. Adama Mickiewicza 1
59-800 Lubań 
tel./fax (0 75) 722 28 85
tel.  (0 75) 722 30 39
tel. (0 75) 646 55 90
e-mail gim2lub@pro.onet.pl

ROK SZKOLNY 2012/2013

ZAWODY MIEJSKIE

DZIEWCZĘTA

Piłka nożna dziewcząt  - I miejsce     Opiekun Marcin Ludward

1.      Patrycja Kowalczuk

2.      Klaudia Ociesa

3.      Izabella Robaczyńska

4.      Alicja Krzak

5.      Nikola Krasna

6.      Aleksandra Kin

7.      Natalia Tomczak

Piłka siatkowa – I miejsce     Opiekun Michał Stanowski

1.      Julia Palka

2.      Alicja Dumanowska

3.      Magda Zukrowska

4.      Wioletta Chajecka

5.      Aleksandra Zarzeczna

6.      Sandra Pyc

7.      Klaudia Darowna

8.      Nikola Dynowska

9.      Natalia Tomczak

10.  Marta Szyszło

11.  Regina Sindrewicz

12.  Natalia Samborska

13.  Natalia Dziędzioła

 Piłka Koszykowa – II miejsce     Opiekun Marcin Ludward

1.      Izabella Ryżewska

2.      Kesja Radzimińska

3.      Patrycja Kowalczuk

4.      Alicja Krzak

5.      Jolanta Pobiedzińska

6.      Aleksandra Skowrońska

7.      Agata Pietkiewicz

 Tenis stołowy – I miejsce     Opiekun Michał Stanowski

1.      Izabella Ryżewska

2.      Kesja Radzimińska

 

     Sztafety Pływackie 10 x 50 m – II miejsce     Opiekun Marcin Ludward

1.      Aleksandra Kin

2.      Klaudia Dziura

3.      Kornela Markuszewska

4.      Natalia Tomczak

5.      Marta Łyjak

6.      Aleksandra Lesiewicz

7.      Kinga Paturej

8.      Dorota Wieczorek

9.      Małgorzata Połomska

10.  Paulina Juncewicz

11.  Izabella Robaczyńska

 

CHŁOPCY

      Piłka nożna – II miejsce     Opiekun Piotr Barański

1.      Oskar Sandecki

2.      Kamil Młynarski

3.      Miłosz Konefał

4.      Karol Koziołkiewicz

5.      Adrian Wrzeszcz

6.      Patryk Olejnicki

7.      Mateusz Bździkot

8.      Adrian Radziusz

9.      Tomasz Niemirski

Piłka Koszykowa – I miejsce     Opiekun Piotr Barański

1.      Kamil Młynarski

2.      Bartek Kozak

3.      Wojciech Iwiński

4.      Tomasz Niemirski

5.      Tomasz Popowicz

6.      Adrian Radziusz

7.      Mateusz Trendewicz

8.      Patryk Olejnicki

9.      Patryk Górniak

10.  Patryk Łukjanowicz

     Tenis stołowy – I miejsce     Opiekun Mariusz Król

1.      Jakub Reliszka

2.      Kamil Młynarski

3.      Radosław Skóra

       Sztafety pływackie 10 x 50m – II miejsce     Opiekun Piotr Barański

1.      Robert Kusto

2.      Kamil Młynarski

3.      Mateusz Chojnacki

4.      Wiktor Paturej

5.      Maciej Turkiewicz

6.      Karol Kleszczyński

7.      Kamil Andrzejewski

8.      Patryk Lewkowski

9.      Kacper Waśniewski

10.  Tomasz Hamielec

 

ZAWODY POWIATOWE

Dziewczęta

Piłka siatkowa – III miejsce     Opiekun Michał Stanowski

1.      Julia Palka

2.      Alicja Dumanowska

3.      Magda Zukrowska

4.      Wioletta Chajecka

5.      Aleksandra Zarzeczna

6.      Sandra Pyc

7.      Klaudia Darowna

8.      Nikola Dynowska

9.      Natalia Tomczak

10.  Marta Szyszło

11.  Regina Sindrewicz

12.  Natalia Samborska

13.  Natalia Dziędzioła

   Piłka Koszykowa – III miejsce     Opiekun Marcin Ludward

1.      Izabella Ryżewska

2.      Kesja Radzimińska

3.      Patrycja Kowalczuk

4.      Alicja Krzak

5.      Jolanta Pobiedzińska

6.      Aleksandra Skowrońska

7.      Aleksandra Kin

Tenis stołowy – IV miejsce     Opiekun Michał Stanowski

1.      Izabella Ryżewska

2.      Kesja Radzimińska

Sztafety Pływackie 10 x 50 m – II miejsce     Opiekun Marcin Ludward

1.      Aleksandra Kin

2.      Klaudia Dziura

3.      Kornela Markuszewska

4.      Natalia Tomczak

5.      Marta Łyjak

6.      Aleksandra Lesiewicz

7.      Kinga Paturej

8.      Dorota Wieczorek

9.      Małgorzata Połomska

10.  Paulina Juncewicz

11.  Izabella Robaczyńska

Drużyna uzyskała awans do finału  strefy jeleniogórskiej

Sztafetowe biegi przełajowe – III miejsce     Opiekun Marcin Ludward

1.      Milena Wolfram

2.      Agnieszka Oziomek

3.      Honorata Kożuszyn

4.      Izabella Robaczyńska

5.      Magdalena Tchórz

6.      Natalia Piwowarska

7.      Jolanta Drozdowska

8.      Aleksandra Bielecka

9.      Aleksandra Lesiewicz

10.  Kornela Markuszewska

CHŁOPCY

Piłka Koszykowa – I miejsce       Opiekun Piotr Barański

1.      Kamil Młynarski

2.      Bartek Kozak

3.      Wojciech Iwiński

4.      Tomasz Niemirski

5.      Tomasz Popowicz

6.      Adrian Radziusz

7.      Mateusz Trendewicz

8.      Patryk Olejnicki

9.      Patryk Górniak

10.  Patryk Łukjanowicz

 

     Tenis stołowy – II miejsce         Opiekun Mariusz Król

1.      Jakub Reliszka

2.      Kamil Młynarski

3.      Radosław Skóra

 
 

Drużyna uzyskała awans do finału  strefy jeleniogórskiej

Sztafety pływackie 10 x 50m – II miejsce     Opiekun Piotr Barański

1.      Robert Kusto

2.      Kamil Młynarski

3.      Mateusz Chojnacki

4.      Wiktor Paturej

5.      Maciej Turkiewicz

6.      Karol Kleszczyński

7.      Kamil Andrzejewski

8.      Patryk Lewkowski

9.      Kacper Waśniewski

10.  Tomasz Hamielec

Drużyna uzyskała awans do finału strefy jeleniogórskiej

       Piłka siatkowa – III miejsce     Opiekun Mariusz Król

1.      Miłosz Konefał

2.      Jakub Reliszka

3.      Radosław Skóra

4.      Szymon Ryżewski

5.      Damian Bohonos

6.      Tomasz Niemirski

7.      Kamil Młynarski

8.      Emilian Zawada

9.      Arkadiusz Robaczyński

ZAWODY STREFOWE

CHŁOPCY

Piłka Koszykowa – V miejsce     Opiekun Piotr Barański

1.      Kamil Młynarski

2.      Bartek Kozak

3.      Wojciech Iwiński

4.      Tomasz Niemirski

5.      Tomasz Popowicz

6.      Adrian Radziusz

7.      Mateusz Trendewicz

8.      Patryk Olejnicki

9.      Patryk Górniak

10.  Patryk Łukjanowicz

ZAWODY WOJEWÓDZKIE

CHŁOPCY

Dwubój nowoczesny – VIII miejsce     Opiekun Mariusz Król

1.      Rafał Kusto

2.      Robert Kusto

Mistrzostwa Dolnego Śląska w kolarstwie górskim MTB – V miejsce drużynowo     Opiekun Marcin Ludward

1.      Patryk Kaleta

2.      Damian Posmyk

3.      Marcin Klecki

4.      Marcin Kleszczyński

5.      Wojciech Górny

Indywidualnie Patryk Kaleta zajął V miejsce w FINALE WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO

 


Mikołaj Kopernik

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Copyright © 2005 Adam N