Nasze prace

 

Niniejsze prace wykonywane były w ramach zajęć techniki.

Uczniowie bardzo poważnie potraktowali temat dołączając pełną dokumentację techniczną zawierającą opis wykonywanej pracy,  jej rys historyczny, zdjęcia budowli  a nawet ich profesjonalne projekty techniczne.

Możliwe, że jesteśmy świadkami narodzin przyszłych architektów.

Zapraszamy do obejrzenia galerii wybranych prac.

 

Jedna z wyróżnionych prac Gosi Tchórz z klasy IIIa  - Katedra Notre Dame

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fragment murów obronnych- Natalia Pietras kl. III e

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Adrian Stępkowski klasa 3b

 

 

 

 

 

 

Agnieszka Jabłonka klasa III b - Dom Pod Okrętem

 

 

 

 

 

 

Alicja Rąpała klasa IIId

 

 

 

 

Angelika Bryła klasa IIIc

 

 

 

 

 

Anita Okienko klasa III b

 

 

 

 

 

Anna Bagrij  kl. IIIa

 

 

 

 

 

Bartosz Hamielec kl. IIId 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Beata Malinowska kl. 3 b

 

 

 

 

Dariusz Indyk

 

 

 

 

 

Daria Radziusz klasa IIIa

 

 

 

 

 

 

 

 

Daria Borecka kl. 3D

 

 

 

 

 

Daria Kuczer kl. III a -  Urząd Skarbowy w Lubaniu

Ciekawy sposób wykonania latarni- uwaga....świecą!!!

 

 

 

 

 

 

Dawid Strychacz

 

 

 

 

 

Ewelina Kołodziejczyk kl. 3d

 

 

 

 

Ewelina Polowa kl. 3a 

Tę budowlę rozpozna każdy- Warszawa, Pałac Kultury i Nauki

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gabrysia Cieniuch kl. 3c  wykonała piękną makietę ukazującą 

najstarszy Pomnik Przyrody - henrykowski Cis

 

 

 

 

Igor Turkiewicz kl. 3b

 

 

 

Jacek Zaguła kl. III d

 

 

 

 

 

Jakub Kordas kl. III a

 

 

 

 

 

 

Jakub Maj kl. III b

 

 

 

 

 

 

Janek Horbacz z klasy III b wpadł na bardzo fajny pomysł i wykonał makietę kiosku Ruchu.

Ciekawostką jest ukazanie towaru na półkach.

 

 

 

 

 

 

Jowita Mikuła z kl. III a wykonała przepiękną pracę ukazującą Kościół Ewangelicki w Lubaniu

 

Mega konstrukcja.

 

 

 

 

Judyta Swerczyk IIId

 

 

 

 

Kamil Zając kl. III d

 

 

 

 

 

 

Karolina Kamińska z kl. III b wykonała wzorcową Basztę Bracką

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kinga Czarnota

 

 

 

 

 

Kornelia Sobczyk  kl.III c  - piękny letni akcent

 

 

 

 

 

Krzysiek Białkowski z kl. IIIa

 

 

 

 

 

Łukasz Klasa - z III b

 

 

 

 

 

Magda Dziura z kl. III d

 

 

 

 

 

Magda Karnkowska z kl. IIIb

 

 

 

 

 

 

 

Marcin Pietruszka z kl. III d

 

 

 

 

Marek Żłobicki z kl. III a

 

 

 

 

 

 

Marta Kordecka IIIb

 

 

 

 

 

Monika Browarczyk z kl. IIIb

Niesamowicie realistyczna forma makiety

 

 

 

 

 

Natalia Soczyńska z klasy IIIa zaprezentowała bardzo profesjonalną makietę

popartą przepiękną dokumentacją techniczną.

Makieta przedstawia projekt budynku Sądu w jednym z Polskich miast.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Natasza Jarosch

 

 

 

 

 

 

Oskar Dąbrowicki z kl. III d

 

 

 

 

Renata Smusz z kl. III b wykonała śliczną makietę osady Biskupin

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Żaneta Kuduk z kl. IIIb

 

 

 

 

 

Wojciech Jarosz z kl. III b

 

 

 

 

Hubert Ludwiczak z kl. III a

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rafał Szwec z kl. IIIa

 

 

 

 

 

Rafał Rusjan z kl. III a

 

 

 

 

 

Patrycja Biernat z kl. III b

 

 

 

 

 

 

 

Paweł Antropik z kl. IIIa  - wykonał jedną z największych makiet

 

 

 

Paula Kamińska z kl. III d

 

 

 

 

 

Patryk Malecha  z III dwykonał makietę skrzyżowania

 

 

 

 

Patryk Grabowski z kl. IIIa

 

 

 

 

Patrycja Machel z kl. III a

 

 

Wspaniała praca Tobiasza Rosy z kl. IIIe