aktualności
dyrekcja
nauczyciele
samorząd
sztandar i hymn
dla rodziców
rada rodziców
budynek szkoły
położenie
sport
kółka pozalekcyjne
biblioteka
pedagog
psycholog
linkownia

napisz do nas

Gimnazjum nr 2 
im. Mikołaja Kopernika 
ul. Adama Mickiewicza 1
59-800 Lubań 
tel./fax (0 75) 722 28 85
tel.  (0 75) 722 30 39
tel. (0 75) 646 55 90
e-mail gim2lub@pro.onet.pl

Koła zainteresowań i inne zajęcia pozalekcyjne.


Uczniowie naszej szkoły mają bardzo bogatą ofertę zajęć pozalekcyjnych.


Koło  języka angielskiego          Anna Bednarska                         poniedziałek   07.45 – 08.30

                                                 Sylwia Matusiak                          wtorek            07.45-08.30

Koło języka niemieckiego          Dorota Zawieja                         czwartek         13.25 – 14.10

                                                 Agnieszka Janicka                     piątek                13.25-14.10

                                                 Aleksandra Kowalska              czwartek             07.45-08.30

Koło języka hiszpańskiego         Robert Kapuśniak                     wtorek             14.10 -15.00

Wolontariat                                Beata Kazan                            wtorek            14.10 – 15.00

Koło matematyczne                   Irena Malmon                           poniedziałek     14.10 – 15.00

                                                 Daniel Kucharczyk                    poniedziałek       13.15-14.10

                                                  Sylwia Kucharczyk                   czwartek           14.10-15.00

Koło chemiczne                  Monika Kuzdrowska                          czwartek         13.25-14.10

 Koło ekologiczne               Izabela  Bieza-Waśniewska               środa               14.10-15.00

Koło fizyczne                     Beata Watras                                   czwartek            14.45-15.30

Koło geograficzno – europejskie Euroklub  Anna Jastrzębska       środa               14.10-15.00

Koło historyczne      Agnieszka Franczak/ Krzysztof Stefan  poniedziałek/piątek   14.10-15.00

Koło astronomiczne          Krzysztof Troczyński                          czwartek           14.10-15.30

Zespół wokalny                Anna Jawor – Król                              poniedziałek     14.10-15.00

Koło plastyczne               Anna Jawor – Król                                 wtorek           14.10-15.00

Koło teatralne                  Agnieszka Szwabowicz                           wtorek          14.10-15.00

iłka nożna dziewcząt       Marcin Ludward                                       środa            14.30-16.00

Piłka koszykowa dziewcząt Marcin Ludward                               czwartek          14.30-16.00

Pływanie                                Piotr Barański                                czwartek          14.15-15.15

Piłka koszykowa chłopców     Piotr Barański                               piątek               14.10-15.40

Piłka siatkowa dziewcząt       Michał Stanowski                           wtorek             14.30-16.00

Piłka siatkowa chłopców   Mariusz Król                                     poniedziałek      14.20-15.50

 


 

 

 

 Copyright © 2005 Adam N