Montaż słowno-muzyczny
Dzień Niepodległości

Dnia 11 listopada 2015 r.  w Kościele  Św. Trójcy w Lubaniu  , podczas mszy   świętej za Ojczyznę,
można było wysłuchać montażu  słowno-muzycznego  z okazji  Narodowego Święta Niepodległości.
W roli głównej wystąpili uczniowie z Gimnazjum nr 2 im. M. Kopernika oraz chór szkolny.
Wiersze autorstwa naszych uczniów, piękne pieśni w wykonaniu solistek chóru: Marty Dąbrowskiej, Joanny Tumilewicz z kl. III B i Gabrysi Lubas z kl. III A  wywołały dużo pozytywnych emocji
i wzruszyły publiczność  do łez.

Dziękujemy bardzo nauczycielom: pani Agnieszce Franczak, pani Annie Jawor – Król i panu Krzysztofowi Stefanowi za przygotowanie tego spektaklu.

Natomiast wszystkim występującym uczniom jesteśmy bardzo wdzięczni za niezapomnianą chwilę wzruszeń.

D.Z.

Fotoleracja: