UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2015/2016
W GIMNAZJUM NR 2 IM. M. KOPERNIKA

Dnia 1 września 2015r o godzinie 8.30  apelem na sali gimnastycznej uroczyście rozpoczęto rok szkolny 2015/2016 w naszej szkole.

Na uroczystość przybyli zaproszeni goście, bardzo serdecznie przywitaliśmy naszą
Panią Dyrektor Iwonę Fudala, która powróciła do nas po długiej nieobecności.

Serdecznie powitała wszystkich uczniów, rodziców i pracowników szkoły.
Szczególnie ciepłe słowa skierowała do naszych pierwszoklasistów, zwracając jednocześnie uwagę na to,
że czas spędzony w szkole ma być radosny, ale i też pracowity, bo tylko wtedy można osiągnąć sukces.
Na zakończenie swojej wypowiedzi pani dyr. Iwona Fudala życzyła rodzicom i nauczycielom cierpliwości,
skutecznego działania i wzajemnego wspomagania się w trudnej sztuce jaką jest wychowanie młodzieży.

Głos zabrała również pani Elżbieta Sindrewicz (naczelnik Wydziału Infrastruktury Społecznej),  która życzyła nam wielu sukcesów, powodzenia oraz wytrwałości w pracy.

Uroczysty apel zakończył się krótkim programem artystycznym, po którym młodzież udała się do klas na spotkanie
z wychowawcami.

BĄDŹ OPTYMISTĄ, NIGDY PESYMISTĄ!
DLACZEGO?
BO LITERKA "O" JEST PRZED "P" ;)
\DRK\

I TEGO WSZYSTKIEGO ŻYCZYMY WAM