Noc w szkole

Z piątku 4XII na sobotę 5XII w Naszym Gimnazjum odbyła się
NOC W SZKOLE.

Co się na niej działo?

Szkolny konkurs "Mam Talent", w którym wystąpili:
"Między nami cyrkowcami" kl. IIIB, zespół muzyczny pod batutą słynnego Piotra Rubika kl. IIIA,
Oliwia Rolik z kl. IIC wraz ze swoim partnerem do tańca, Martyna Halczuk i Marcelina Szłabowicz kl. IA,
Miłosz Malung kl. IIB, Krystian pogorzelski kl. IC, Patryk Piskorski kl. IB wraz ze swoją partnerką do tańca,
Barbara Jabłonka kl. IIIC i Kornelia Minkiewicz kl. IIIA
oraz szkolna grupa taneczna Red Lips.

Zwycięzcą II edycji Mam Talent została grupa Red Lips.
GRATULUJEMY!!!

Nie zabrakło także i w tym roku występu nauczycieli, którzy zatańczyli zwariowany taniec Michelle Obamy.

Następnym punktem programu był szkolny „Master Chef” – Uczniowie i nauczyciele wykazali się swoją kreatywnością kulinarną , a przygotowane potrawy były pyszne!

Tej nocy nie zapomnieliśmy także o ludziach niesłusznie więzionych i wzięliśmy udział w Amnesty International. Napisaliśmy prawie 100 listów.

O północy odbył się mecz piłki siatkowej uczniowie vs nauczyciele (wygrali nauczyciele i to 0:3!).

Około 2:00 wystartowała  "Gra Szkolna" przygotowana przez panią Henrykę Zajączkowską (pedagog),
podczas której wszyscy szukali Rudolfa
.

Na sam koniec o godz. 5:00 nastąpiła "pobudka" przy użyciu ręcznej syreny strażackiej
ALARM!!!
Wszyscy zebrali się na sali gimnastycznej na poranną gimnastykę ;)

O  6:00 - pełni wrażeń  minionej nocy,  rozeszliśmy się do domów na zasłużony wypoczynek.

Szczególne podziękowania należą się opiekunowi SU – p. Agnieszce Janickiej za zorganizowanie tak fajnej imprezy.

D.Z&D.R.K.

Więcej zdjęć w Galerii