Kadra

Dyrektor
mgr Beata Myśliwiec

beata.mysliwiec@sp1luban.pl
Konsultacje telefoniczne, online lub osobiste
poniedziałek 12:00 – 14:00
tel. sekretariatu 75 722 29 57

Zastępca dyrektora
mgr Jadwiga Gruszka

jadwiga.gruszka@sp1luban.pl
Konsultacje telefoniczne, online lub osobiste
piątek 12:00 – 14:00
tel. sekretariatu 75 722 28 85

W-wychowawstwo, S-sala, D-dzień konsultacji,
G-godzina lekcyjna konsultacji
(konsultacje odbywają się on-line lub telefonicznie)

Imię i nazwiskoPrzedmiotSDG
Beata
Myśliwiec
przyroda2pn12:00-14:00
Jadwiga
Gruszka
j. polski112pt12:00-14:00
Krzysztof Arbaczewskiinformatyka101
Piotr
Barański
wych. fizycznes1/2pt10:00-10:45
Emilia
Bereziuk
muzyka005pt10:00-10:45
Izabela
Bieza-Waśniewska
biologia
przyroda
EDB
8cz10:00-10:45
Tamara
Bużantowicz
j.polski102śr12:00-12:45
Elżbieta
Chilińska
ed. wczesnoszkolna
j.amgielski
zaj. komputerowe
205pn13:00-13:45
Małgorzata
Chruściak
ed. wczesnoszkolna202pt10:00-10:45
Joanna
Czerwiec
ed. wczesnoszkolna210śr09:00-09:45
Jolanta
Dziędzioła
j. polski105pn10:00-10:45
Gździcka
Agata
świetlica003pt12:00-12:45
Bożena
Giżycka
j. polski108śr10:00-10:45
Dorota
Herdzik
chemia
fizyka
111
12
pn10:00-10:45
Małgorzata
Hołod
geografia
etyka
7pt10:00-10:45
Agnieszka
Janicka
j. niemiecki115pn09:00-09:45
Kamila
Jarema
religia108/110cz10:00-10:45
Aleksandra
Kalinowska
j. niemiecki5wt
Beata
Kazan
religia023śr12:00-12:45
Małgorzata
Kobylarz
informatyka
technika
101
022
pn09:00-09:45
Bożena
Kołodziejczak
ed. wczesnoszkolna204cz09:00-09:45
Mariusz
Król
wych. fizycznes1/2pn12:00-12:45
Daniel
Kucharczyk
informatyka
matematyka
113
14
śr11:00-11:45
Marcin
Ludward
wych. fizyczne
WDŻ
s1/2
12
śr12:00-12:45
Alicja
Osińska
ed. wczesnoszkolna201pn10:00-10:45
Agnieszka
Patron
matematyka4śr10:00-10:45
Ewa
Rotsztajn
ed. wczesnoszkolna212cz09:00-09:45
Beata
Siodłak
ed. wczesnoszkolna207wt10:00-10:45
Iwona
Smolińska
j. polski11śr12:00-12:45
Krzysztof
Stefan
historia
WOS
16śr13:00-13:45
Agnieszka
Stępak-Cybulska
historia
doradztwo zawodowe
111
12
pn12:00-12:45
Anna
Szparak
ed. wczesnoszkolna208wt09:00-09:45
Agnieszka
Szwabowicz
j. polski110śr12:00-12:45
Jadwiga
Tumilewicz
j. angielski211wt09:00-09:45
Dariusz
Wajcfelt
wych. fizycznes1/2pt11:00-11:45
Justyna
Ziółkowska
plastyka108/022pn10:00-10:45
Katarzyna
Zając
matematyka104wt10:00-10:45
Joanna
Żmijska
ed. wczesnoszkolna215śr10:00-10:45
konsultacje odbywają się on-line lub telefonicznie

Zespół Pomocy Pedagogiczno-Psychologicznej

Imię i nazwiskosala
Benita Jakielpedagog1
Adam Piątkowskipsycholog103
Henryka Zajączkowskapedagog3
konsultacje odbywają się on-line lub telefonicznie w godzinach pracy