OGŁOSZENIA

Ogłoszenie Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 1

Informuję, że uczniowie kl 4-8 przechodzą na naukę zdalną. Wszystkie zajęcia odbywać się będą wg obowiązującego planu. Nowe zasady funkcjonowania szkoły wchodzą w życie od 24 października i będą obowiązywać do niedzieli 8 listopada 2020r. Klasy I-III będą funkcjonowały bez zmian ze szczególnym przestrzeganiem zasad bezpieczeństwa i reżimu sanitarnego. Szczegółowe informacje znajdują się na e-dzienniku.

Szanowni Państwo

Serdecznie zapraszamy do włączenia się do projektu „Pod biało-czerwoną”, realizowanego pod honorowym patronatem Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego. 
Zakup masztów i flag dla każdej z gmin.
Inicjatywa zakłada sfinansowanie przez Rząd Rzeczypospolitej Polskiej zakupu masztów i flag w każdej z gmin w Polsce, której mieszkańcy dołączą do projektu. Przedsięwzięcie ma na celu połączenie Polaków pod flagą państwową, a także godne uczczenie pamięci o bohaterach Bitwy Warszawskiej w 1920 roku – w szczególności wśród młodego pokolenia. Zachęcamy do tego, aby również Państwa szkoła stała się częścią tego wielkiego historycznego przedsięwzięcia. 
Aby spełnić założenia projektu, wystarczy zebrać odpowiednią liczbę głosów poparcia online. Informacja na ten temat znajduje się pod linkiem  https://bialoczerwona.www.gov.pl/.
Każdy mieszkaniec danej gminy może oddać jeden głos poparcia na swoją gminę. W najbliższych dniach dostępna będzie również interaktywna mapa, za pomocą której można na bieżąco sprawdzać liczbę głosów. 
Serdecznie zapraszamy do udziału w akcji!

Dyrektor Beata Myśliwiec