Nasza Szkoła







Nasza Kadra


Nasi Uczniowie


Banery




PRZEDMIOT IMIĘ I NAZWISKO NAUCZYCIELA TERMIN
KONSULTACJI
nauczanie początkowe Alicja Osińska (1A)
Ewa Rotsztajn (1B)
Małgorzata Chruściak (1C)
Ida Chwirot (2A)
Beata Siodłak (2B)
Anna Szparak (2C)
Bożena Kołodziejczak (3A)
Elżbieta Chilińska (3B)
wtorek 8:00-9:45
czwartek 8:00-9:45
wtorek 9:50-10:35
środa 9:50-10:35
środa 9:50-10:35
wtorek 9:50-10:35
środa 11:45-12:30
poniedziałek 9:50-10:35
język polski Tamara Bużantowicz (7C)
Jolanta Dziędzioła (7B)
Bożena Giżycka (5B)
Jadwiga Gruszka
Iwona Smolińska (5A)
Agnieszka Szwabowicz (4D)
środa 11:45-12:30
wtorek 10:50-11:35
czwartek 8:55-9:40
środa 9:50-10:35
środa 10:50-11:35
czwartek 9:50-10:35
matematyka Alicja Łyp
Daniel Kucharczyk
Agnieszka Patron (5D)
Justyna Wójcik
Katarzyna Zając (7A)

poniedziałek 10:50-11:35
środa 9:50-10:35
wtorek 9:50-10:35
czwartek 10:50-11:35
historia
wiedza o społeczeństwie
Jolanta Dziędzioła (7B)
Aneta Rowińska
Agnieszka Stępak-Cybulska
Krzysztof Stefan
wtorek 10:50-11:35
poniedziałek 9:50-10:35
czwartek 9:50-10:35
poniedziałek 10:50-11:35
biologia Izabela Bieza-Waśniewska (3AG) piątek 8:55-9:40
geografia Małgorzata Hołod (4A) czwartek 14:30-15:15
fizyka Dorota Herdzik (4B) środa 10:50-11:35
chemia Monika Kuzdrowska poniedziałek 9:50-10:35
przyroda Joanna Czerwiec (4C)
Małgorzata Hołod (4A)
czwartek 10:35-11:35
czwartek 14:30-15:15
język angielski Justyna Gołąbkiewicz (8C)
Aleksandra Szymańska
Jadwiga Tumilewicz (6A)
środa 9:50-10:35
środa 8:55-9:40
czwartek 12:45-13:30
język niemiecki Agnieszka Janicka (3BG)
Aleksandra Kalinowska (8A)
Dorota Zawieja (3CG)
środa 8:55-9:40
poniedziałek 10:50-11:35
poniedziałek 10:50-11:35
informatyka
zajęcia komputerowe
Małgorzata Kobylarz (8B)
Justyna Wójcik
Katarzyna Zając (7A)
Ewa Żuławska
poniedziałek 10:35-11:35
wtorek 9:50-10:35
czwartek 10:50-11:35
środa 14:30-15:15
muzyka Danuta Janczak piątek 8:55-9:40
plastyka
zajęcia artystyczne
Justyna Ziółkowska (6B) czwartek 9:50-10:35
zajęcia techniczne Małgorzata Kobylarz (8B) poniedziałek 10:35-11:35
wychowanie fizyczne Piotr Barański
Mariusz Król
Marcin Ludward
Julita Urszulak
Dariusz Wajcfelt (5C)
środa 10:35-11:40
wtorek 12:35-13:30
środa 10:50-11:35
poniedziałek 9:50-10:35
piątek 10:50-11:35
etyka Małgorzata Hołod (4A) czwartek 14:30-15:15
religia Kamila Jarema
Beata Kazan
Cezary Królewicz
Maria Kulig
wtorek 10:50-11:35
wtorek 11:45-12:30

środa 10:50-11:35
wychowanie do życia
w rodzinie
Beata Kazan
Marcin Ludward
wtorek 11:45-12:30
środa 10:50-11:35
biblioteka Agnieszka Choroszy
Beata Kazan
 
świetlica Agata Gaździcka
Justyna Koroluk
Mateusz Picyk
 

© Daniel R. Kucharczyk 2018-2019