„Sukces Hanny Brzezickiej w Konkursie Sudoku!”

Z radością informujemy, że Hanna Brzezicka, uczennica klasy 3a naszej szkoły, odniosła wspaniały sukces, zajmując miejsce w pierwszej dziesiątce finalistów w Konkursie Sudoku w kategorii klas 1-3 na Dolnym Śląsku.

Hania, która od dłuższego czasu pasjonuje się łamigłówkami i logicznymi zagadkami, intensywnie przygotowywała się do konkursu, rozwijając swoje umiejętności i trenując regularnie. Jej determinacja i zaangażowanie przyniosły znakomite rezultaty, które teraz możemy wspólnie świętować.

Konkurs Sudoku, organizowany co roku, przyciąga uczniów z całego regionu, którzy rywalizują w różnych kategoriach wiekowych. Udział w nim wymaga nie tylko logicznego myślenia, ale również umiejętności koncentracji i szybkiego rozwiązywania problemów. Zajęcie miejsca w czołowej dziesiątce finalistów jest ogromnym wyróżnieniem i świadczy o wyjątkowych umiejętnościach Hani.

Dziękujemy również rodzicom Hani za wsparcie i pomoc w jej przygotowaniach do konkursu. To wspólne zaangażowanie i praca przyniosły wspaniałe efekty, które teraz możemy wspólnie świętować.

Serdecznie gratulujemy tego wspaniałego osiągnięcia i życzymy Hani dalszych sukcesów w rozwijaniu swoich pasji. Jesteśmy dumni, że mamy w naszych szeregach tak utalentowaną uczennicę i wierzymy, że jej przykład będzie inspiracją dla innych uczniów.

JM