IV miejsce SP1 w finale strefy

Dnia 12 czerwca, w Pisarzowicach, odbył się finał strefy jeleniogórskiej w trójboju lekkoatletycznym klas czwartych. Mimo nieobecności dwóch naszych zawodników z podstawowego składu, dobry występ zanotowała reprezentacja SP1, plasując się na IV miejscu w stawce. Indywidualnie II miejsce zajęła Vanessa Grześków, a wśród chłopców na IV pozycji znalazł się Mateusz Balicki oraz VI miejsce przypadło Mateuszowi Krężelowi. Gratulujemy zajęcia wysokich lokat i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

Skład drużyny czwartoklasistów: Grześków Vanessa, Balicki Mateusz, Kładoczna Anna, Krężel Mateusz, Stodolnik Antonina, Czerwieńczak Tymoteusz, Kulczycka Zuzanna, Szczepan David, Zakrzewska Kaja.

Opiekunem zespołu był pan Mariusz Król – nauczyciel wychowania fizycznego.

MLe