„Klasa 2a na warsztatach ekologicznych z LPWiK Lubań”

Dnia 21 maja uczniowie klasy 2a mieli niezwykłą okazję uczestniczyć w warsztatach ekologicznych zorganizowanych przez Lubańskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji. Było to nie tylko pouczające, ale również pełne radości i zabawy wydarzenie, które z pewnością zostanie w pamięci dzieci na długo. 

Warsztaty były nagrodą za udział oraz zdobycie tytułu laureata w konkursie plastycznym „Dbamy o zasoby wody”. Klasa 2a wykazała się zaangażowaniem i kreatywnością, co zostało docenione przez organizatorów konkursu. Dzieci uczestniczyły w grach, zabawach tematycznych, a także bawiły się przy muzyce z Kropelką Wody- maskotką warsztatów. 

Dziękujemy organizatorom za możliwość udziału w tak fantastycznym wydarzeniu i mamy nadzieję, że podobne inicjatywy będą kontynuowane w przyszłości. 

JM