Podwójnie najlepsi w minipiłce siatkowej!

W dniu 17 kwietnia, w SP1 w Lubaniu, odbyły się powiatowe Igrzyska Dzieci w minipiłce siatkowej klas czwartych – dwójki siatkarskie dziewcząt i chłopców. Do zawodów przystąpiło osiem zespołów (po cztery w obu kategoriach). Nasi reprezentanci zdecydowanie wygrali wszystkie swoje mecze, zajmując ostatecznie I miejsce wśród dziewcząt i chłopców. Obie drużyny awansowały zatem do zawodów strefy jeleniogórskiej. Brawo Wy! Serdecznie gratulujemy oraz życzymy kolejnych sukcesów sportowych!

Skład dziewcząt: Alicja Kicuła, Zuzanna Kalinik, Kaja Zakrzewska, Vanessa Grześków, Martyna Sołtysiak, Antonina Stodolnik.

Skład chłopców: Mateusz Krężel, Mateusz Balicki, Tymoteusz Czerwieńczak, David Szczepan.

Opiekunem obu zespołów był pan Mariusz Król – nauczyciel wychowania fizycznego.

MLe