ZAPRASZAMY DO JEDYNKI

Rekrutacja na rok szkolny 2024/2025 trwa, korzystając z tej okazji chcielibyśmy wrócić wspomnieniami do Dni Otwartych naszej szkoły, które odbyły się w karnawałowym klimacie. Karnawał kojarzy się z tańcem, zabawą, balem, kolorami i oczywiście przebraniami. Tak było i u nas! Nieodłącznym elementem prawie każdego stroju karnawałowego jest maska, więc i na naszym balu nie mogło jej zabraknąć. To zadanie należało do dzieci- przyszłych pierwszoklasistów, którzy samodzielnie zaprojektowali i ozdobili swoje maski. Ależ to była kreatywna zabawa! Koraliki, cekiny, kryształki… nie można było przejść obok żadnej maski obojętnie. Z wykonanym własnoręcznie „przebraniem” dzieci udały się do sali gimnastycznej, gdzie czekał prawdziwy klaun gotowy do wspólnej zabawy. Kolorowa chusta animacyjna zawsze wywołuje uśmiech na twarzach dzieci, tak było i tym razem. Tańcom, pląsom i zabawie nie było końca. To był prawdziwy bal. 

Karnawał co prawda jest już za nami, ale atmosfera, radość i towarzysząca temu okresowi zabawa trwa w naszej szkole przez cały rok! Serdecznie zapraszamy! 

JM