Little Red Riding Hood

W dniu 21 marca, w Jedynkowym Teatrze „Na Strychu”, odbyła się długo wyczekiwana premiera przedstawienia pt. „Czerwony Kapturek”. Spektakl został przygotowany dla uczniów i ich rodziców, których zaprosiliśmy na 17:00 (zaraz po kwartalnych zebraniach w klasach). Historię rezolutnej dziewczynki, jej babci i złego wilka opowiedziały nam zaś młode aktorki ze szkolnego koła języka angielskiego. Należy dodać, że inscenizacja bardzo znanej baśni była, oczywiście, po angielsku. Mimo to, nie przeszkodziło to widzom dobrze się bawić. Wszystko wyszło bowiem perfekcyjnie. Dziękujemy bardzo! Thank you very much!

Młode aktorki: Gabriela Podkowicz (kl. 4c), Alicja Zielińska (4c), Kaja Zakrzewska (4c), Daria Dyjak (4c), Karina Toniawska (4c), Agata Bałabuch (4c), Olga Zielińska (3a).

Osobami odpowiedzialnymi za przygotowanie ww. wydarzenia były panie: Izabela Najman-Mowczko – nauczycielka języka angielskiego (reżyserka i autorka scenariusza przedstawienia), Magdalena Rębisz (scenografia) oraz Anna Toniawska (opieka nad młodymi aktorami). Wielkie podziękowania należą się również naszym paniom z obsługi i panom konserwatorom. 

MLe