KOLOROWA WIOSNA!

W świetlicy szkolnej uczniowie z kl. I-III zaczęli już pierwsze, wiosenne aktywności. Przede wszystkim cieszą się pięknem tej niesamowitej pory roku. Dzieci poznały też pierwsze oznaki wiosny oraz obserwowały, jak przyroda powoli budzi się do życia. Nie mogło, oczywiście, zabraknąć tworzenia wiosennych plakatów i dekoracji, które wprowadzają radosny klimat w świetlicy. Ponadto dzieci – z wielką radością – rysowały kredą kolorowe rysunki na szkolnym boisku. Ile przy tym było dobrej zabawy, pięknych uśmiechów i fantazyjnych „dzieł sztuki”. Nie zapominamy również o ptakach, które zaczynają wracać z cieplejszych krajów. Uczniowie będą mogli je obserwować i dowiedzieć się, jak im pomóc przetrwać kapryśną wiosnę. Jesteśmy pełni entuzjazmu i radujemy się każdą chwilą spędzoną w naszej, wiosennej świetlicy.

MLe