Kolejny raz najlepsi!

W dniu 29 lutego, w tutejszej hali sportowej MOSiR, odbył się finał powiatowy i miejski w piłce ręcznej chłopców kl. VII-VIII – w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. W zawodach wystąpiły reprezentacje szkół podstawowych z: Lubania (Jedynka i Dwójka), Pisarzowic, Olszyny (Jedynka) oraz Świeradowa Zdroju. Turniej został rozegrany systemem „każdy z każdym”. Po zaciętych bojach okazało się, że I miejsce wywalczyła drużyna naszej szkoły, tym samym zdobywając tytuły Mistrzów – Lubania i Powiatu Lubańskiego. Warto przypomnieć, że w zeszłym roku też nasi chłopcy byli najlepsi w tej kategorii wiekowej. Gratulujemy wygranej w zawodach! Dziękujemy bardzo za hart ducha oraz skuteczną grę! Wielkie brawa dla Was!  

Skład drużyny: Wojciech Swerczyk, Maciej Kokociński, Jakub Uryga, Szymon Trawniczek, Jakub Pawłowski, Marcel Bisiak, Maksymilian Bortnik, Mateusz Krupa.

Opiekunem zespołu był pan Piotr Barański – nauczyciel wychowania fizycznego. 

MLe