Body Parts!

Mówi się, że trening czyni mistrza. Tak właśnie „masterzy” z klas Ia i Ic trenują oraz oswajają się z językiem angielskim. Aktualnie zajmują się body parts, czyli częściami ciała. Idąc z duchem czasu, staramy się wykorzystywać różnorodne formy nauki. Poprzez ruch, zajęcia manualne czy gry i zabawy z wykorzystaniem tablicy interaktywnej – ostatnio najbardziej dla dzieci interesujące – wzbogacamy lekcje języka angielskiego. Przy okazji pierwszoklasiści wykonali własne roboty, wykazując się niezwykłą inwencją twórczą, by następnie nazywać poszczególne części ciała i użyte kolory. W taki sposób uczymy się nowego słownictwa, utrwalamy już poznane, a także śpiewamy kolejne piosenki oraz coraz śmielej mówimy po angielsku!

Zajęcia przeprowadziła pani Izabela Najman-Mowczko – nauczycielka języka angielskiego. 

MLe