WALENTYNKI W BIBLIOTECE

„Miłość zmienia oblicze świata, a świat zorganizowany przez miłość, zmienia nas samych.”

Anna Kamieńska

Popularne Walentynki są doskonałą okazją do tego, by wyrazić sympatię, wyznać miłość, a nawet się zakochać. Tym razem św. Walenty patronował nam nad miłością do… W tym celu 14 lutego br. pomieszczenia biblioteki, dzięki dekoracjom, zamieniły się w romantyczne miejsca. Oprócz typowego dla Walentynek wystroju, na czytelników czekał kosz z serduszkami, na których umieszczone były literackie cytaty dotyczące miłości i przyjaźni. Dużym zainteresowaniem cieszyła się także walentynkowa fotobudka. Chętni uczniowie mogli w niej zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. W tym wyjątkowym dniu bibliotekę odwiedziło wielu uczniów. W szarą, zimową codzienność wprowadziło to trochę zabawy i dobrego humoru. A co najistotniejsze, każda forma propagowania zasad życzliwości, grzeczności oraz szacunku jest godna realizacji.

Opiekunami szkolnej biblioteki są panie: Agnieszka Chorosza i Agata Dudkiewicz.

MLe