Poczta walentynkowa w Jedynce

Dzień 14 lutego jest powszechnie znany jako Walentynki. To czas okazywania sobie uczuć, a przez wielu nazywany świętem zakochanych. Tradycyjnie przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego, pod kierunkiem opiekuna – pani Agnieszki Janickiej, zorganizowali pocztę walentynkową. Już pod koniec stycznia na półpiętrze była dostępna specjalna skrzynka. Przez kilkanaście dni każdy mógł wrzucić do niej napisaną lub wykonaną przez siebie wyjątkową kartkę dla ukochanej osoby. Aż nadeszła środa, 14 lutego, wówczas „szkolne listonoszki” (z kl. 7a) doręczały tę szczególną korespondencję walentynkową. Roznoszone kartki z życzeniami, miłymi słowami lub wierszykami sprawiły wszystkim adresatom – uczniom, pracownikom szkoły czy nauczycielom – dużo radości i życzliwości, a niektórym poprawiły też humor oraz dały ogromny zastrzyk optymizmu na cały dzień. Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w akcję i życzymy ogromu miłości oraz przyjaźni, nie tylko od święta.

MLe