Mistrzowski duet w tenisie stołowym!

W dniu 7 lutego, w Kościelniku, odbyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci w drużynowym tenisie stołowym chłopców. Znakomicie zaprezentował się w nich zespół lubańskiej Jedynki, zajmując – po raz drugi z rzędu – I miejsce. W turnieju ogółem wzięło udział sześć szkół podstawowych. Nasi reprezentanci (w składzie: Konrad Orlik i Filip Głowacki) wygrali wszystkie swoje mecze i zasłużenie zakwalifikowali się do zawodów strefy jeleniogórskiej. Chłopcy, gratulujemy zwycięstwa, zdobycia mistrzostwa powiatu i życzymy dalszych sukcesów!

Klasyfikacja medalowa zawodów: I miejsce – Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubaniu, II miejsce –Szkoła Podstawowa nr 2 w Świeradowie Zdroju, III miejsce – Szkoła Podstawowa nr 1 w Świeradowie Zdroju.

Opiekunem zespołu był pan Mariusz Król – nauczyciel wychowania fizycznego. 

MLe