Szkolny
Matematyczny

Dzieci chętnie sprawdzają swoje możliwości rywalizując nie tylko w swojej klasie, ale i w klasach równoległych.
 Dobrze i mądrze pojęta rywalizacja i zasłużone sukcesy są pięknym wyrazem pracy każdego nauczyciela i ucznia.
 W związku z tym 14 marca 2019 roku, w naszej szkole mierzyli swoje siły w matematycznych potyczkach najlepsi matematycy klas trzecich. Celem konkursu było rozwijanie zainteresowań i uzdolnień matematycznych,
 umożliwienie wykazania się swoimi wiadomościami i umiejętnościami matematycznymi podczas rozwiązywania zadań tekstowych oraz wyłonienie Mistrza Matematyki klas III.

W zmaganiach konkursowych na etapie szkolnym laureatem został uczeń klasy III a Szymon Trawniczek,

kolejne miejsca na podium zajęli Vanessa Wołoszyn uczennica klasy III b oraz Maximilian Bortnik uczeń klasy III b.

Szymon Trawniczek będzie reprezentował naszą szkołę 9 maja 2019 roku
 w XII Powiatowym Konkursie Matematycznym.

Wszystkim wygranym, ich nauczycielom oraz rodzicom gratulujemy pięknych wyników,
 a za Szymona trzymamy kciuki,
życząc mu dalszych sukcesów.

A.O.