Młodzi kinomaniacy poznają losy rodziny Draki – szkolny seans Hotel Transylwania 3 w SP1

Miłośnicy kina lubańskiej Jedynki mogli 30 października br. w godzinach popołudniowych obejrzeć film „Hotel Transylwania 3. Wybór seansu okazał się strzałem w dziesiątkę! Film spodobał się przybyłym uczniom - rozbawił wszystkich miłośników Draki i jego familii.

Nasi widzowie przeżyli wspaniałą przygodę z filmem. Poznali bliżej ową opowieść rodzinną oraz przekonali się, czy wiecznie wpadająca w tarapaty ekipa naprawdę opuściła mury hotelu i czy wybrała się na rejs statkiem wycieczkowym. Jaki był finał takiej decyzji? To się nie mogło się dobrze skończyć… dla bohaterów!

Dla wszystkich małych i dużych wielbicieli serii przygotowano na te popołudnie wiele atrakcji i niespodzianek. Projekcja filmu odbywała się w kinowej atmosferze, którą podkreślały smak i zapach popcornu dla każdego uczestnika.

Dziękujemy przedstawicielom Samorządu Uczniowskiego za organizację tego przedsięwzięcia, a opiekunom SU i nauczycielom za opiekę nad dziećmi.

I.S.