Gala Stypendialna

Dobrze rozpoczął się grudzień w naszej szkole. Otóż w minioną sobotę w siedzibie Fundacji Edukacji Międzynarodowej we Wrocławiu odbyła się XVIII Gala Stypendialna Programu zDolny Śląsk, w której mieliśmy zaszczyt uczestniczyć. Uczennica klasy VII c Julia Figurska odebrała akt stypendialny w obecności pozostałych 56 stypendystów, członków Dolnośląskiej Kapituły Wspierania Uzdolnień i przedstawicieli władz samorządowych. Julii towarzyszyli najbliżsi: mama, tato, wujek oraz wychowawczyni. Uroczystość uświetnił recital jednej z podopiecznych programu. Przemawiali zaproszeni goście. Był czas na radość, dumę i pamiątkowe zdjęcia.
Zapraszamy do ich obejrzenia w naszej galerii.

Oprócz praktycznego, finansowego wymiaru wsparcia młodych ludzi, stypendia są ważnymi motywatorami do dalszej pracy nad sobą i stanowią wyróżnienie, wskazujące młodzieży, że aktywna postawa społeczna połączona z dbałością o własny rozwój to najcenniejszy kapitał regionu – podkreślają organizatorzy konkursu z FEM.

T.B.