Musical
"Co w trawie piszczy"

Dnia 13 listopada 2018r. uczniowie klas II i III naszej szkoły obejrzeli w kinie „Forum w Bolesławcu, barwny musical profilaktyczny pt. "Co w trawie piszczy..." w wykonaniu aktorów Teatru Forte z Wrocławia.

Obecnie, w czasach zapotrzebowania na akceptację i tolerancję, twórczy musical ukazał życie drobnych stworzeń, zabawnych przez swój wygląd i dziwactwa,  uświadamiając wszystkim, że „inność każdego z nas”, tak naprawdę wcale nie jest wadą. Fantastyczna przygoda mieszkańców łąki, a przy tym zaskakujące zwroty akcji połączone ze znakomitym humorem udowodniły, że chociaż wszyscy tak bardzo się od siebie różnią, to tylko wspólnymi siłami można pokonać wszelkie trudności i dokonać czegoś naprawdę wielkiego.

Pomysłowe kostiumy, dowcipny scenariusz, poruszająca muzyka i znakomity wokal musicalowy wszystkich aktorów oraz wyraźna myśl i morał płynące
z widowiska, to z pewnością największe walory tego musicalu.

Dzieci były zachwycone spektaklem i opowiadały o nim z ogromnym entuzjazmem

Dziękujemy!

A.O.